شرکت پارتاک فولاد فرهنگ فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۰ در زمینه تهیه و توزیع انواع لوله و پروفیل به صورت تخصصی و سایر محصولاتی فولادی در بازار داخلی و خارجی آغاز نموده است و طی این مدت تجارب ارزنده ای در زمینه تامین، تولید و توزیع در صنعت فولاد کشور داشته است که منجر به تشکیل مجموعه کار آمد در زمینه فروش و عرضه آهن آلات صنعتی گردیده است.

این شرکت در سال ۱۴۰۰ جهت ارائه خدمات گسترده و هرچه بهتر به مشتریان گرامی نسبت به ثبت برند پارتاک فولاد فرهنگ و طراحی و پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی آهن اقدام نموده است. پارتاک فولاد فرهنگ با پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت در بازار آهن ایران و بکار گیری تیم های حرفه ای، تلاش نموده با شناخت نیاز های مخاطبان خود، مرجعی مطمئن و قابل اعتماد برای آنان باشد. تجربه این سال ها فعالیت باعث به وجود آمدن خریدی امن، آسان و ارزان برای خریداران عزیز شده است.

پارتاک فولاد فرهنگ یک مجموعه بزرگ با بهترین و به روزترین تجهیزات جهت خرید و فروش مجازی آهن آلات بوده که با دارا بودن سایت و وب اپلیکیشن موبایلی به روز و قدرتمند مشغول فعالیت می باشد. برنامه آینده شرکت با افزایش نیروهای مجرب و تکمیل ظرفیت کلیه محصولات مقاطع فولادی و وابسته در جهت تسهیل فروش محصولات با کمترین نرخ و تحویل در سریع ترین زمان ممکن می باشد. همچنین دیدگاه بلند مدت ما در مدیریت ارتباط با مشتری و ارائه هرچه بهتر خدمات می باشد.